Студія-бар «City» - свою історію ми пишемо разом з вами!

city glavnayaCity… Для когось - це звичайне англійське слово, яким називають місто і ділові центри. А для жителів і всіх гостей Вінниці - це особливий ресторан. І не тільки тому, що тут вас зажди чекає смачна їжа, найкращі суші у місті, барвисті коктейлі, чудове обслуговування і багато інших приємних сюрпризів. «City» - це вже не просто заклад, а ціла історія міста й городян…

За 16 років саме тут незліченну кількість разів людей поєднувало кохання, народжувались нові родини, міцніли партнерські відносини, зав’язувались дружні стосунки, відбувались незабутні зустрічі старих приятелів і нових знайомих, проходили родинні свята і бурхливі обговорення футбольних матчів і ситуації в країні - щохвилини життя в «City» бурлить у шаленому темпі, бо сам заклад - живий. Ресторан має свою атмосферу і душу, свої достоїнства і гордості, відданих друзів і тих, кого навіть можна назвати «постійними мешканцями».

Девіз студії-бару: «City» - місце зустрічі зірок!» Якщо вам випаде нагода зустрітися з Русланою, Святославом Вакарчуком, Олегом Скрипкою, Тіною Кароль, Іриною Білик чи Валерієм Меладзе - не турбуйтеся, що не буде, про що поговорити. Як мінімум, одна спільна тема - «City» - у вас вже є. Більшість артистів, що відвідують Вінницю, саме тут набираються сил та відпочивають до та після своїх сольних концертів у місті.
Та попри величезну кількість відомих імен серед своїх гостей, «місцем зустрічі зірок» студія-бар «City» став зовсім з інших причин. Для кожного працівника, починаючи від поварів і офіціантів, і закінчуючи адміністратором та директором, ви - справжня зірка. Заради кожного відвідувача «City» постійно змінюється і вдосконалюється, даруючи вінничанам найцікавіші тенденції ресторанного мистецтва.

 

+38 (093) 887-55-33, +38 (098) 887-55-33, 
(0432) 56-14-06  

okcity2017@gmail.com  

м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 85  

Ми в соцмережах:

soc fc  soc inst  icons mapvnua